- TP-Link

Цена
€24 99 / 48 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Свързаност | Wi-Fi |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Максимален товар (W) | 2000 W |
| Максимален ток (A) | 10 |
| Измерване на консумация | Не |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Програмируем таймер | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| Брой контакти (count) | 0 |
| Цвят | Бял |
| Изисква хъб | Не |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Тегло | 0.30кг |
Интелигентен ключ за осветление TP-Link Tapo S220 (двоен, еднопосочен)
Управлявайте осветлението в дома си от всяка точка с интелигентния ключ TP-Link Tapo S220. Този двоен еднопосочен ключ замества съществуващия ви стенен ключ и ви позволява да включвате/изключвате светлините чрез приложението Tapo, гласови команди или програмиран график — без нужда от хъб.
Ключови Предимства
- Дистанционно управление — Включвайте/изключвайте светлините от всяко място чрез смартфон по Wi-Fi.
- Гласово управление — Съвместим с Amazon Alexa и Google Home за управление с глас.
- Програмируем таймер — Настройте автоматично включване/изключване по график за симулиране на присъствие и пестене на енергия.
- Лесен монтаж — Побира се в стандартни кутии; не изисква нулев проводник в повечето случаи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Свързаност | Wi-Fi |
| Максимален товар (W) | 2000 W |
| Максимален ток (A) | 10 A |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa, Google Home |
| Програмируем таймер | Да |
| Изисква хъб | Не |
| Цвят | Бял |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
Какво има в кутията
- Интелигентен ключ TP-Link Tapo S220
- Кратко ръководство за инсталиране
- Винтове и съединители за проводници
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











